Tom Law's School of English


Metoda Colina Rose
Szybki Angielski
homesitemap
21.09.2019  
Uczymy języka angielskiego metod± komunikatywn±

KONTAKT

Szkoła Języków Obcych
Tom Law's School
of English

ul. Cedrowa 18
05-077 Warszawa-Wesoła
Tel: 022-773-34-39,
e-mail: info@tomlaws.pl
kom: 0-501-645-913

Przygotowanie do egzaminu TOEIC
TOEIC

NEWSLETTER

Wpisz swój adres e-mail i kliknij OK
Wystarczy 6 miesięcy aby opanować język angielski najnowszą Metodą Colina Rose.
Techniki nauki dla dyslektyków.

O nas | Misja | Metoda komunikatywna | Statut Szkoły |

O nas

Największym atutem naszej szkoły jest zaufanie, jakim obdarzyli nas mieszkańcy lokalnej społeczności. W ciągu ostatnich 16 lat uczyło się u nas ponad 900 osób, w tym wiele małżeństw i dzieci, które znamy z najbliższego sąsiedztwa. Uczniowie często przychodzą z polecenia swoich znajomych lub rodziny. Cechą charakterystyczną szkoły jest to, że oprócz doświadczonych lektorów uczyli w niej zawsze wykwalifikowani „Native Speakers”.  canada 2004 069_s.jpgPrawie wszyscy nasi lektorzy mają za sobą dłuższe pobyty w takich krajach jak Anglia, Niemcy, USA, Kanada i Francja. 

Wszystkie kursy językowe prowadzone są metodą komunikatywną. Kładziemy nacisk na umiejętność mówienia i zdobywanie pewności siebie w posługiwaniu się językiem obcym. Zapewniamy małe grupy 6-8 osób i gwarantujemy kontynuację nauki.

Oferujemy różne formy zajęć językowych. Począwszy od zajęć dla dzieci, uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum, aż do zaawansowanych grup licealnych, maturalnych i przygotowujących do egzaminów FC, CAE, CPE i ILTS. Zajęcia dla dorosłych to głównie kursy języka ogólnego, które w tym roku zostały uzupełnione kursami metodą Colina Rose oraz Business English. 

Zajęcia odbywają się w Wesołej, Warszawie Centrum lub w siedzibie firmie lub domu Studenta. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, a zwłaszcza osoby i firmy z południowej części Warszawy, dzielnicy Wesołej, Sulejówka, Halinowa i Wiązownej. 
Zapewniamy przyjazne i kreatywne środowisko do nauki i rozwoju osobistego.

Z poważaniem,

Tom Law
Dyrektor