Tom Law's School of English


Metoda Colina Rose
Szybki Angielski
homesitemap
21.09.2019  
Uczymy języka angielskiego metod± komunikatywn±

KONTAKT

Szkoła Języków Obcych
Tom Law's School
of English

ul. Cedrowa 18
05-077 Warszawa-Wesoła
Tel: 022-773-34-39,
e-mail: info@tomlaws.pl
kom: 0-501-645-913

Przygotowanie do egzaminu TOEIC
TOEIC

NEWSLETTER

Wpisz swój adres e-mail i kliknij OK
Wystarczy 6 miesięcy aby opanować język angielski najnowszą Metodą Colina Rose.
Techniki nauki dla dyslektyków.

FunKey Learning | FunKey English® |

FunKey Learning

FunKey English – to nauka języków poprzez zabawę i dramę oraz sposób na nawiązywanie kontaktów między ludźmi. W tej metodzie uczniowie sami tworzą scenariusze warsztatów i odgrywają wymyślone przez siebie scenki. Nauczyciel jest kimś w rodzaju reżysera albo suflera, który dba o to, żeby dialogi były płynne a akcja interesująca. Tematy są związane z życiem codziennym, zawodowym lub towarzyskim. Podczas wspólnej zabawy możemy nakręcić film, dodać napisy lub własny dubbing. Przy okazji zawiązują się przyjaźnie i nauka „jakby sama wchodzi do głowy”.

BBC English – codzienna porcja aktualności opatrzona komentarzem i prowokująca do dyskusji. Świetny sposób by zaskoczyć wiedzą np. zagranicznych gości lub kontrahentów.

Self-development – w programie przewidziane są warsztaty w języku angielskim bazujące na książkach Steven’a Covey’a („Seven Habits of the Most Effective People”) i Anthony Robbins’a („Awaken the Giant Within”) oraz innych „klasyków”. W trakcie zajęć wykorzystywane będą różne metody ułatwiające przyswajanie wiedzy tj. relaksacja, wizualizacje, praca z oddechem oraz ćwiczenia usprawniające pracę umysłu (np. metoda Denisona).

Cash Flow – popularna gra planszowa dla przyszłych i obecnych inwestorów . Spróbuj zarobić swoje pierwsze miliony: zrób to po angielsku i w ciekawym towarzystwie. Maksymalna ilość graczy to 8 osób.

Women Leadership – warsztaty dla kobiet, które chcą osiągnąć sukces w życiu zawodowym i osobistym. Każdy definiuje sukces inaczej, ale pewne cechy i umiejętności są wspólne dla osób, które osiągają to, co sobie wcześniej założyły.

***Programy FunKey Learning przeznaczone są dla osób, które znają język angielski na poziomie co najmniej średnio-zaawansowanym.

Zapraszamy na nasze zajęcia od poniedziałku do piątku, a dla osób zajętych organizujemy sesje weekendowe.

Małgosia Krukowska i Tom Law
(0-501-645-913 lub 0-504-123-283)

TOM LAW’S SCHOOL OF ENGLISH