Tom Law's School of English


Metoda Colina Rose
Szybki Angielski
homesitemap
23.08.2019  
Uczymy języka angielskiego metod± komunikatywn±

KONTAKT

Szkoła Języków Obcych
Tom Law's School
of English

ul. Cedrowa 18
05-077 Warszawa-Wesoła
Tel: 022-773-34-39,
e-mail: info@tomlaws.pl
kom: 0-501-645-913

Przygotowanie do egzaminu TOEIC
TOEIC

NEWSLETTER

Wpisz swój adres e-mail i kliknij OK
Wystarczy 6 miesięcy aby opanować język angielski najnowszą Metodą Colina Rose.
Techniki nauki dla dyslektyków.

Dla dzieci i młodzieży |

Dla dzieci i młodzieży

Dorota group June 2004 003_s.jpg

Dzieci i młodzież są naszymi najliczniejszymi i najważniejszymi „klientami”. Przychodzą do nas (z rodzicami) już w wieku 5-6 lat gdy realizujemy z nimi program Superworld. Okres 7-10 lat to najlepszy czas do intensywnej nauki języków obcych. Język angielski pojawia się już w pierwszej klasie szkoły podstawowej, ale nasze małe, przyjazne grupy pozwalają dzieciom na używanie języka, którego się uczą, a nie tylko na jego bierną absorpcję. Dlatego wielu rodziców zapisuje dzieci na zajęcia dodatkowe gdyż tylko mała grupa daje możliwość pełnej komunikacji w języku obcym.

Francuski  z Bogusia_s.jpgPraca z dziećmi to przede wszystkim umiejętność zainteresowania ich poprzez zabawę, ciekawe projekty i zajęcia angażujące różne zmysły. Dlatego w naszych programach korzystamy z wielu pomocy audio wizualnych oraz różnych zajęć kreatywnych takich jak drama lub prace plastyczne.

dzieci 9 lat 022_s.jpgWprowadzamy też nową usługę internetową: pomoc w pracy domowej przez internet. Obecnie dzieci w dużej mierze korzystają z internetu, ale warto jest sprawdzić ostateczną wersję referatu zanim pokaże się ją nauczycielowi w szkole.

Prowadzimy naszą działalność w Starej Miłośnie już 11 lat i jest nam bardzo miło kiedy widzimy uczniów, którzy zaczynali u nas jako małe dzieci, a teraz razem z nami przygotowują się do egzaminów maturalnych. Dbamy o to, żeby zarówno dzieci jak i ich opiekunowie czuli się u nas bezpiecznie i mieli poczucie dobrze zainwestowanego czasu i pieniędzy. Jest to dla nas szczególnie ważne gdyż nie jesteśmy szkołą anonimową, ale szkołą mocno zakorzenioną w środowisku lokalnym, gdzie razem mieszkamy i pracujemy.