Tom Law's School of English


Metoda Colina Rose
Szybki Angielski
homesitemap
21.09.2019  
Uczymy języka angielskiego metod± komunikatywn±

KONTAKT

Szkoła Języków Obcych
Tom Law's School
of English

ul. Cedrowa 18
05-077 Warszawa-Wesoła
Tel: 022-773-34-39,
e-mail: info@tomlaws.pl
kom: 0-501-645-913

Przygotowanie do egzaminu TOEIC
TOEIC

NEWSLETTER

Wpisz swój adres e-mail i kliknij OK
Wystarczy 6 miesięcy aby opanować język angielski najnowszą Metodą Colina Rose.
Techniki nauki dla dyslektyków.

Spotkania dla Kobiet Biznesu w Pure Sky Club w Warszawie | A może by tak networking? | Newsletter - A może by tak networking? |

Newsletter - A może by tak networking?

 

Chcielibyśmy zaprosić wszystkie osoby ze Starej Miłosnej do naszej szkoły językowej i do zapisania się na proponowane przez nas kursy oraz lekcje indywidualne.
Uczymy w Starej Miłośnie już od 16 lat i obserwujemy, że zapotrzebowanie na biegłe posługiwanie się językiem obcym stale rośnie. Oczywiście nawet w tej dziedzinie pojawiają się różne trendy i specjalne metody. Jednak na koniec i tak liczy się renoma szkoły i opinie o niej wyrażane przez słuchaczy.

A zatem czy nauka języka angielskiego ma sprowadzać się powtarzania słówek i zdań jak papuga? Im szybciej, tym lepiej? Stara Miłosna i okolica zalana została ogłoszeniami gwarantującymi szybkie rezultaty, najlepsze metody i najtańszy kurs językowy na rynku.

Będąc w lokalnym klubie Fitness Art miałam okazję porozmawiać z uczestniczką takiego "sprinterskiego kursu". Pani ta była w miarę zadowolona z kursu, ale w tym roku nie zapisała się po raz drugi. Dlaczego? Myślę, że przeraziła ją wizja "ciężkiej pracy", jaką niewątpliwie jest nieustanne powtarzanie wyuczonych formuł bez zaangażowania własnego potencjału intelektualnego.

No bo dlaczego nauka języka obcego nie ma być przygodą intelektualną i towarzyską. Nasi uczniowie chyba docenili takie atuty szkoły Tom'a jak: miła atmosfera, lektor angażujący grupę do pracy i ZABAWY, możliwość nawiązania kontaktów towarzyskich oraz gwarancję kontynuacji nauki. Oto jak wyrażają się o lekcjach prowadzonych przez Tom'a:

"Bardzo polubiłem tę szkołę. Atmosfera mocno mi pomaga w nauce. Nauczyciele są bardzo otwarci, pomocni i wyrozumiali. Kiedyś jeździłem na lekcje do centrum Warszawy, teraz już nie muszę, gdyż mam do szkoły 5 minut. Z pewnością będę tu kontynuował swoją naukę."
Mirek z Wesołej

"Zaczęłam się uczyć j. angielskiego w wieku 40 lat i nie żałuję. Angielskiego można się tutaj nauczyć w bardzo miłej atmosferze. Lekcje są naprawdę bardzo interesujące, Tom uczy super, grupa wspaniała, a ja zamierzam swój angielski doprowadzić do perfekcji właśnie tutaj. Polecam wszystkim. Naprawdę warto."
Ela z Wesołej

"Lekcje są urozmaicane za pomocą środków audiowizualnych. Każdy uczestnik czuje się dobrze w grupie dzięki umiejętnemu prowadzeniu (wyczuciu) nauczyciela. Bardzo często lekcje są dłuższe niż założono w programie. Są prowadzone z humorem. Duży nacisk jest kładziony na umiejętność swobodnej rozmowy czyli mówienia i słuchania. Bardzo dobra organizacja, przyjemne sale wykładowe. Polecam wszystkim."
Mirek ze Starej Miłosnej

"W TOM LAW'S SCHOOL OF ENGLISH w przyjemny i bezstresowy sposób uczę się języka angielskiego. Nauka odbywa się w małych grupach i prowadzona jest profesjonalnie. Dużą zaletą jest, że nauczycielem jest „native speaker" z Kanady."
Marek ze Starej Miłosnej

Oferta szkoły istotnie wzbogaciła się o możliwość oferowania kursów metodą Colina Rose oraz sesji online z wykorzystaniem komunikatora Skype. Dzięki temu możemy zapewnić komunikację uczniów naszej szkoły z naszymi przyjaciółmi w Wielkiej Brytanii, Kanadzie, Australii, Unii Europejskiej oraz w wielu innych krajach na świecie. Umożliwiamy codzienny żywy kontakt z danym językiem obcym i nawiązywanie nowych znajomości. 

Tak jak co roku prowadzimy kursy dla dzieci, młodzieży i dorosłych oraz oferujemy specjalne zajęcia dla firm. Zasadą wyznawaną przez nas i przez nauczycieli uczących w naszej szkole jest: „uczymy osobę a nie przedmiot (język obcy)". Serdecznie zapraszamy do nauki języków i do nawiązywania nowych kontaktów.

Małgorzata Krukowska Thomas Christopher Law
0-501-645-913 (Gosia) i  0-505-119-608 (Tom)