Tom Law's School of English


Metoda Colina Rose
Szybki Angielski
homesitemap
23.06.2018  
Uczymy języka angielskiego metod± komunikatywn±

KONTAKT

Szkoła Języków Obcych
Tom Law's School
of English

ul. Cedrowa 18
05-077 Warszawa-Wesoła
Tel: 022-773-34-39,
e-mail: info@tomlaws.pl
kom: 0-501-645-913

Przygotowanie do egzaminu TOEIC
TOEIC

NEWSLETTER

Wpisz swój adres e-mail i kliknij OK
Wystarczy 6 miesięcy aby opanować język angielski najnowszą Metodą Colina Rose.
Techniki nauki dla dyslektyków.

Jak działa metoda Colina Rose? |

Jak działa metoda Colina Rose?

METODA COLINA ROSE to zupełnie nowa metoda nauki języków obcych, oparta na najnowszych zdobyczach wiedzy o mózgu i psychologii uczenia się. Metoda angażuje wszystkie zmysły jednocześnie. Dzięki temu nauka jest bardzo szybka i przychodzi z łatwością - to naturalny sposob, w jaki mózg przyswaja informacje. Tak uczymy się własnego języka jako dzieci.  Metoda Colina Rose to tylko jedna godzina zajęć tygodniowo w małej grupie plus 2.5 godziny tygodniowo nauki własnej online. Po 24 tygodniach, będziesz swobodnie posługiwać się angielskim w mowie i piśmie. Tradycyjnymi metodami zajmuje to minimum 3 lata. Dziś Metodą Colina Rose uczy się i doskonali swój angielski m.in. Komenda Główna Policji, Biuro Ochrony Rządu, zarządy największych polskich firm i rosnące grono celebrytów, w tym panie Magdalena Różczka, Anna Popek czy Dorota Gardias.

Nasza szkoła jest oficjalnym partnterm firmyAccelerated Learning Systems (ALS) Polska Sp. z o.o., która wprowadziła tę metodę do Polski.  ALS Polska jest niszową, polsko-brytyjską firmą, specjalizującą się w dostarczaniu najnowocześniejszych rozwiązań edukacyjnych z dziedziny efektywnego uczenia się. Najważniejszym z nich jest przełomowa metoda szybkiego kursu języka angielskiego, opracowana przez Colina Rose. Metoda opiera się na najnowszych zdobyczach wiedzy o mózgu i psychologii uczenia się.

Zalety tej metody:

- BEZPRECEDENSOWA SKUTECZNOŚĆ: poniżej 3% rezygnacji wobec 75% rezygnacji przy metodach tradycyjnych 

- REKORDOWA SZYBKOŚĆ: uczestnicy opanowują swobodną komunikację w jezyku angielskim (w mowie i piśmie) w ciągu 6 miesięcy - zamiast zwyczajowych 3-5 lat.

- NIEWIELKIE WYMAGANIA CZASOWE - tylko godzina w tygodniu zajęć w małej grupie plus 2 godziny pracy własnej przy komputerze 

- jednakowa skuteczność W KAŻDEJ GRUPIE WIEKOWEJ: także 50+, 60+

- BEZSTRESOWOŚĆ: metoda wykorzystuje wrodzone mechanizmy, stosowane odruchowo przy uczeniu się własnego języka


Twórca metody - Colin Rose - jest brytyjskim psychologiem i doradcą rządu brytyjskiego. Jego programy efektywnego uczenia się stosuje dziś 45% brytyjskich szkół i największe światowe korporacje. 

 

NAJWAŻNIEJSZA RÓŻNICA między metodą Colina Rose a innymi metodami nauki języka - oprócz wyjątkowej skuteczności - to fakt, że jest to metoda polisensoryczna. Oznacza to, że w trakcie pracy na platformie internetowej oraz zajęć "na żywo" w grupie, angażuje się wszystkie zmysły i kanały percepcji jednocześnie: wzrok, słuch, mowę, ruch ciała, emocje... Jest to sposób nauki, jaki odruchowo stosujemy, ucząc się własnego języka jako dzieci lub kiedy uczymy się języka "w akcji", przebywając za granicą. W efekcie uczymy się bardzo szybko i z naturalną łatwością.


W jaki sposób uczę się najłatwiej? 


Niektórzy ludzie są przede wszystkim wzrokowcami - najłatwiej uczą się czytając, oglądając obrazki czy wykresy i używając wyobraźni, aby zobaczyć to, czego się uczą. Inni to słuchowcy: najłatwiej zapamiętują to, co usłyszą. Kinestetycy najłatwiej uczą się w ruchu, np. wykonując czy naśladując konkretną czynność. Czy zastanawiałeś się kiedyś, w jaki sposób Ty uczysz się najłatwiej?

Takich wrodzonych sposobów, czy stylów uczenia się wyróżnia się osiem. Metoda Colina Rose - Przyspieszone Uczenie się umożliwia zaangażowanie wielu różnych zmysłów do nauki i pozwala każdemu uczyć się w sposób najbardziej dla niego naturalny.

Naturalny oznacza łatwy. Zaś to, co łatwe, przychodzi szybko i totalnie bezstresowo. Kiedy pytamy naszych Klientów o wrażenia z kursu, najczęściej mówią właśnie o tym, że nauka tą metodą jest ciekawa, wciągająca i zupełnie pozbawiona stresu.